ROMA to mocowana do elewacji markiza boczna z kasetą. Uchwyty mocujące obracają się w zakresie od 0o do 90o. Zaczep boczny może zostać zamocowany zarówno do słupka dostarczonego wraz z markizą, jak i do już istniejącego słupa czy też ściany.

Boczna markiza to idealny element dla osłony od słońca. Markiza w pełnej kasecie o kubistycznych kształtach pasująca . W pełni zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi po zamknięciu.Solidna konstrukcja również dla szerokich tarasów wykonana w wytrzymałej formie.

Boczna markiza to idealny element dla osłony od słońca. Pomoże również jeśli będziesz chciał odseparować się na swoim tarasie od ciekawskich sąsiadów. Markiza boczna jest składana manualnie , ale równocześnie nie zajmuje prawie w ogóle miejsca po złożeniu do kasety.

LOOK TRENTINO to markiza w pełnej kasecie o kubistycznych kształtach pasująca. W pełni zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi po zamknięciu.Solidna konstrukcja również dla szerokich tarasów wykonana w wytrzymałej formie.

LEWENS ECONOMY to super rozwiązanie dla tych , którzy szukają ekonomicznego wariantu w bardzo dobrej jakości. Dobrze spełnia swoje przeznaczenie dla średniej wielkości tarasów. Markiza służy idealnie jako osłona od słońca i ochrona od deszczu.

SELENE EVO to markiza z grupy TOP LINE o wysokich parametrach jakości i podwyższonych parametrach użytkowania. Elementy napędu i tkanina jest zamknięta w całości w kasecie. Co idealnie zabezpiecza ją przed warunkami atmosferycznymi. Posiada szerokość nawet do 12 metrów z możliwością dopasowania nachylenia od 4 do 40 stopni.

JUPITER EVO to klasyczna markiza z grupy TOP LINE o wysokich parametrach jakości i podwyższonych parametrach użytkowania. Posiada szerokość nawet do 12 metrów ( wysięg 4 metry ) z możliwością dopasowania nachylenia od 4 do 40 stopni.

WEEKEND EVO to klasyczna markiza z kasetą , genialna w swojej prostocie, posiada możliwość dopasowania nachylenia od 4 do 40 stopni. Montaż do ściany, sufitu lub krokwi.

VENUS EVO to markiza z grupy cenowej TOP LINE o podwyższonym standardzie wykończenia. Posiada wysoka odporność wiatrową oraz z możliwość dopasowania nachylenia od 4 do 40 stopni. Montaż do ściany, sufitu lub krokwi.

Family EVO to podstawowa markiza z grupy cenowej SOLARO. Posiada klasyczny kształt , który dzięki aluminiowym elementom zapewnia estetykę produktu. Markiza z możliwością dopasowania nachylenia od 4 do 40 stopni.

Malta to markiza lekka, wolnowisząca , nadająca się do przesłonięcia niewielkich tarasów lub balkonów.

Casablanca jest markizą kasetową, która sprawdza się na większych tarasach. Dzięki swojej budowie markiza ta stanowi nie tylko perfekcyjną osłonę przeciwsłoneczną, ale również estetyczny element dekoracyjny budynku.

Produkt przeznaczony do zaciemniania bardzo dużych powierzchni tarasowych. posiada specjalnie wzmocniona konstrukcje nośną. Dzięki zastosowaniu sterowania radiowego bardzo wygodna w obsłudze pomimo jej rozmiarów.

Markiza poręczowa jest przeznaczona do montażu na barierkach balkonowych lub tarasowych, jest dobrą alternatywą dla markiz tarasowych w momencie braku możliwości montażu.

Markiza posiada system sprężyn napinających materiał, który zabezpiecza ją przed działaniem wiatru.

Markiza posiada system sprężyn napinających materiał, który zabezpiecza ją przed działaniem wiatru.

Markiza posiada opcje zamontowania dodatkowego daszka zabezpieczającego zwinięty materiał na rolce.

Jej montaż zapewniony jest nawet przy małej przestrzeni montażowej, posiada belkę nośna o kwadratowych kształtach. Markiza posiada możliwość zastosowania opcjonalnych podpórek przy większych szerokościach markizy.

Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność i wytrzymałość w warunkach intensywnego użytkowania Możliwość zastosowania opcjonalnego aluminiowego daszka zapewniającego osłonę tkaniny. Możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych.

Markiza z kasetą aluminiową oraz z możliwością dopasowania nachylenia od 5 do 40 stopni . Możliwe zastosowanie dodatkowych podpór teleskopowych dla dodatkowego podparcia.

Ponadczasowy design z dodatkowo wzmocnioną kasetą oraz możliwością dopasowania nachylenia od 5 do 50 stopni.

Ponadczasowy design z możliwością dopasowania nachylenia od 5 do 80 stopni, Idealna do montażu pod zadaszeniem przez co bardzo uniwersalna.

Markiza w kasecie ze stali nierdzewnej pozwalająca na najlepszą ochronę. Niepowtarzalny design, wyróżniony nagrodą IF PRODUCT DESIGN. Dzięki zastosowaniu sprężyn gazowych pozwala na doskonałe naprężenie poszycia podczas częściowego

Idealna dla domów o nowoczesnej stylistyce purystycznej. Charakterystyczne kwadratowe kształty pozwalają na zastosowanie w budynkach futurystycznych. Bardzo uniwersalna dzięki zastosowaniu technologii ramion przegubowych BIONIC. Markiza pozwala na opcjonalne zastosowanie specjalnych promienników ciepła lub oświetlenia LED, które pozwalają na użytkowanie tarasu nawet w zimne wieczory.

Bardzo uniwersalna dzięki zastosowaniu technologii ramion przegubowych BIONIC. Markiza pozwala na opcjonalne zastosowanie specjalnych promienników ciepła lub oświetlenia LED, które pozwalają na użytkowanie tarasu nawet w zimne wieczory.

Mała i kompaktowa. Perfekcyjnie pasuje do montażu na ścianie lub suficie.Zminimalizowana waga oraz wymiary dzięki U-kształtnej kasecie. Idealna do stosowania na balkonach lub patio.Ten wybór pozwala na szerokie zastosowanie różnych tkanin, inteligentnych akcesoriów oraz systemów napędowych.