Montaż pergoli z zadaszeniem, rolet screen czy markiz z napędem elektrycznym to kluczowy krok w kierunku zwiększenia komfortu życia, zwłaszcza podczas ciepłych i słonecznych dni. Aby zintegrować te urządzenia w jednym systemie, proponujemy skorzystanie z centrali TaHoma® switch. Dzięki niej możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniami przez internet, eliminując konieczność powtarzalnych czynności codziennych.

 

strefa 6x4

TaHoma® switch to inteligentne rozwiązanie do centralizacji urządzeń domowych, oferujące dwa spersonalizowane przyciski do uruchamiania scenariuszy. Każdy przycisk może być dostosowany do konkretnych urządzeń, tworząc scenariusze odpowiadające indywidualnym potrzebom użytkownika.

Korzystając z TaHoma® switch, można sterować domowymi urządzeniami smart pojedynczo lub grupowo, bez względu na to, czy znajdujemy się w domu, czy poza nim.  Aplikacja ta umożliwia również monitorowanie statusu urządzeń w czasie rzeczywistym, co pozwala sprawdzić, czy wszystkie są wyłączone.

TaHoma® switch, dzięki niewielkim rozmiarom i estetycznemu designowi, pasuje do każdego domu. Bez względu na to, czy zaczynamy od jednego urządzenia, czy planujemy kompleksową automatyzację domu, TaHoma® switch oferuje pełne doświadczenie zarządzania inteligentnym domem poprzez przyciski, aplikację i sterowanie głosowe.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Doradzamy i projektujemy również podczas spotkań na Twoim tarasie: w regionie aglomeracji śląskiej, Krakowa i okolic. Tworzymy wizualizacje i projekty, służymy fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Zobacz również nasze pergole w salonie w Dąbrowie Górniczej.

tahoma-switch-kada-pergola-sterowana-za-pomoc-aplikacji-pergole-i-markizy-tarasowe-lskie-i-krakw-mag