poszycia do pergoli

Serge Ferrari W96

Soltis Proof W96 chroni przed UV i złą pogodą, jednocześnie zapewniając dostęp światła naturalnego. Ta przezierna, wodoszczelna tkanina jest doskonałym wyborem na pergole tradycyjne i lekkie.
 

Nasza rekomendacja

Polecamy poszycia Soltis W96 do wszystkich projektów, gdzie istotne jest przesłonięcie tarasu i jednoczesne zachowanie oświetlenia. Zalecamy ją w szczególności do pergoli TOP Sintesi, TOP Pro oraz TOP Light. Tkanina nie przyjmuje łatwo zabrudzeń i doskonale nadaje się do czyszczenia. 

Video

Łączy wodoszczelność z dostępem światła

Przezierna z teksturą

Ochorna przed UV i złą pogodą
 

Kolorystyka

Zobacz popularne produkty z tą tkaniną

poszycia do markiz

Dickson Orchestra MAX

Tkanina Orchestra MAX to poszycie akrylowe zabezpieczone dodatkowo bezbarwną powłoką, co czyni ją całkowicie wodoodporną. Idealna do markiz tarasowych, tkanina Orchestra MAX gwarantuje bardzo wysoką trwałość koloru, doskonałą ochronę przed promieniami UV i działaniem czynników atmosferycznych, a także łatwą konserwację. 

Nasza rekomendacja

Polecamy poszycie Dickson Orchestra MAX szczególnie do markiz o jasnych kolorach oraz w miejscach, w których jest ona wykorzystywana bardzo intensywnie. Dzięki właściwościom trudno brudzącym długo pozostanie świeża i czysta.

Video

Zobacz popularne produkty z tą tkaniną

poszycia-archives-pergole-i-markizy-tarasowe-lskie-i-krakw-mag