Promocja

Przy zakupie pergoli TOP Pro oraz Hella Sintesi do dnia 15.02.2018 automatyka SOMFY Conexoon, umożliwiająca sterowanie pergolą przez internet GRATIS!

Wybierz pergolę i steruj nią smartfonem z dowolnego miejsca!

Pergola TOP Pro

Pergola HELLA Sintesi

Zarządzaj inteligentnie Swoim tarasem!

 

 • KREUJ OTOCZENIE

  Stwórz swoją własną wizję otoczenia. Jest wiele możliwości kreowania odpowiedniej atmosfery z ulubioną muzyką, oświetleniem i ustawieniem markizy lub pergoli.

 • ZRÓB ZDJĘCIE

  Zrób zdjęcie tarasu, żeby zapamiętać swoje ulubione ustawienia na smartfonie i odtworzyć je później jednym kliknięciem.

 • SPRAWDŹ STAN TARASU

  Zmieniła się pogoda lub nie pamiętasz, czy wyłączyłaś oświetlenie? Sprawdź wszystkie ustawienia urządzeń tarasowych jednym kliknięciem i zaprogramuj je według swoich preferencji.

Radość to stan połączenia!

Regulamin promocji

 1. Organizatorem promocji jest firma MAG Techniki Osłonowe Sp. z o.o., z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Dąbrowskiego 8a, zwana dalej “Dostawcą”.
 2. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych, kupujących pergole TOP Pro lub Hella Sintesi wraz z montażem, zwanych dalej “Klientem”.
 3. Promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.
 4. Do poprawnego funkcjonowania systemu niezbędne są dodatkowe urządzenia, które nie wchodzą w skład zestawu promocyjnego. Smartfon z systemem operacyjnym Android lub iOS w aktualnej wersji oraz router (modem) z gniazdem RJ45.
 5. Połączenie urządzeń z internetem musi zostać skonfigurowane przez Klienta. Urządzenie Conexoon wymaga podłączenia za pomocą kabla RJ45.
 6. Do działania urządzania wymagana jest instalacja oprogramowania i zaakceptowania regulaminu firmy Somfy.
 7. Promocja ważna jest do dnia 15.02.2018 lub do wyczerpania zapasów.

sterowanie-smartfonem-archives-pergole-i-markizy-tarasowe-lskie-i-krakw-mag