Posiadamy dużą praktykę i sprawność w prowadzeniu spotkań on-line. Zapraszamy do skorzystania z naszych porad i aranżacji zdalnie. Aby skorzystać ze spotkania wymagane jest jedynie urządzenie elektroniczne z dostępem do internetu oraz ciche pomieszczenie, w którym będziecie Państwo wygodnie mogli prowadzić rozmowę.

Przed przystąpieniem do spotkania prosimy o przesłanie zdjęć tarasu oraz przybliżonych wymiarów. 

Spotkanie do 30 minut dla klientów w regionie woj. śląskiego i Krakowa jest bezpłatne. W przypadku innych lokalizacji pobieramy opłatę 300 złotych. 

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, podejmujemy odpowiedzialne decyzje dotyczące naszej corocznej akcji Dni Otwartych Markiz. W celu uniknięcia sytuacji nagromadzenia osób w naszych salonach zapraszamy do umawiania indywidualnych spotkań z ekspertem, w dogodnym dla Państwa terminie, z gwarancją zachowania wszystkich korzyści wynikających z promocji “Dni Otwartych Markiz”, do końca marca 2020.

Numery telefonów: 503 170 998, 32 445 33 00

Realizacje
pergole i markizy

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, które wykonaliśmy między innymi w Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Sosnowcu, Katowicach, Gliwicach, Zabrzu, Tarnowskich Górach, Rudzie Śląskiej, Jaworznie, Mysłowicach, Siemianowicach, Mikołowie, Tychach i Czeladzi.

Porady eksperta
pergole i markizy

Strefy funkcjonalne a rozmiar pergoli

Strefy funkcjonalne a rozmiar pergoli

Wybierając rozmiar pergoli, warto uwzględnić kilka istotnych czynników. Optymalny rozmiar zależy od funkcji, jaką ma ona pełnić. Przede wszystkim należy pamiętać o odpowiednim zaplanowaniu aranżacji i stref na tarasie, a także wyposażenia, które będzie się tam...

read more
videokonferencje-pergole-i-markizy-tarasowe-lskie-i-krakw-mag